0

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Created with Sketch.
10%
  • Bilibo Game Box žaidimas Bilibo Game Box žaidimas

Bilibo Game Box spēle

Esi pirmais, uzrakstījis atsauksmi par šo preci šeit

Produkta kods: Moluk43015

Regulārā cena: €23,95

Special Price €21,55

Piegādāsim: 2 - 3 d.d.

Spēļu daudzveidībai nav un nevar būt nekādu ierobežojumu. Bilibo Game Box - plaša telpa iztēlei. Bērniem tiek piedāvāts šķērsot pasīvo rotaļu robežas, likt lietā iztēli, kļūt radošiem un izdomāt ko jaunu. Bilibo Gamebox komplekts attīsta roku koordināciju, līdzsvara sajūtu, līdzsvara zaudēšanas reakciju, veicina bērniem spēlēt grupu spēles, komunicēt un konstruktīvi risināt radušās problēmas. Spēlējoties ar Bilibo Gamebox, tiek stimulētas sajūtas, paplašinātas zināšanas par krāsām, veicināta iztēle lietot citus priekšmetus un tiek attīstītas koncentrēšanās prasmes.

Kā spēlēt

1 kastē ir 1000 spēļu idejas! Viena no iespējamajām spēlēm ir tradicionālā "Tiddly Winks", kurā uz mīkstas virsmas, piemēram, paklāja vai dvieļa, tiek izveidots spēļu laukums, un Bilibo Mini tiek izmantots kā metamo žetonu grozs. Krāsainais kauliņš var kontrolēt spēles gaitu, norādot spēlētāju gaitas kārtību vai mērķa krāsu.

Iemaņa

Radošums

Iepakojumā

Šajā spēlē ir 6 Bilibo Mini, 36 daudzkrāsaini Bilibo Pixel žetoni, 1 elastīgs kauliņš, 1 Bilibo Pixel maisiņš žetoniem, informatīvs buklets.

Vecums

No 4 gadiem

Spēlētāju skaits

1+
Jums varētu patikt