0

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Created with Sketch.

Manhattan Toy rotaļlietas

logo
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis

Kādreiz, kad rakstīšana lielākoties notika uz papīra un ne katrai rotaļlietai bija baterijas, eksistēja mazs rotaļietu uzņēmums, kuram bija lemts kļūt par vienu no visu laiku labākajiem rotaļlietu uzņēmumiem. Ne tāpēc, ka mēģināja radīt vismīlētāko plīša rotaļu lācīti vai kravas automašīnu, kas pārvērstos par rokas pulksteni, bet gan tāpēc, ka šī kompānija jau no paša sākuma centās veikt pārmaiņas pasaulē.
Tas mazais uzņēmums, ko 1978. gadā dibināja Francis Goldwyn un nosauca par Manhattan Toy, saprot, ka mūs ļoti ietekmē rotaļlietas ar kurām spēlējamies, saprot, ka katrā mazā rociņā ir paslēptas ne tikai mārketinga iespējas, bet arī iespēja pozitīvi ietekmēt nākotni. Uzņēmums uzskata, ka humora izjūta nozīmē atšķirību starp ilgstošu dzīvi un patiesu dzīves baudīšanu. Ja nodarbe jums nesniedz smaidu vai rotaļīgu sajūtu, nav vērts tajā pat iesaistīties.
Katru dienu Manhattan Toy atceras, ka katrs šīs zemes izgudrojums tika izveidots un realizēts no sapņa. Uzņēmums uzskata, ka visspēcīgākais un nozīmīgākais, ar ko mēs spēlējam savā dzīvē, ir mūsu iztēle.
Filtrs
Pieaugošā kārtībā

Preces1 uz36 no64 kopā

  1. 1
  2. 2
Pieaugošā kārtībā

Preces1 uz36 no64 kopā

  1. 1
  2. 2