0

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Created with Sketch.

Hama

logo
Valsts: Dānija

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 1961. gadā, bet lielākā izaugsme notika 1971. gadā, izlaižot pirmo radošo mini pērlīšu komplektu. Tāpēc nav pārsteigums, ka Hama uzņēmums sevi raksturo kā kompāniju, kas rada radošas spēles augošiem bērniem. Pamatiemaņas attīstās pirmajos dzīves gados: bērni iemācās atšķirt krāsas, satvert mazus priekšmetus, atšķirt formas, saprast daudzuma ideju utt.
Hama rotaļlietas sagādā pat pašiem mazākajiem jautru radošu izaicinājumu. Uzņēmuma produkti ir pielāgoti sekot bērnu attīstībai, sākot ar zīdaiņiem un viņu centieniem kontrolēt motorikas iemaņas. Pēc tam, bērnam augot, Hama izstrādājumi pakāpeniski pāriet no izglītojošām rotaļlietām uz radošām nodarbēm. Uzņēmuma izveidotās rotaļlietas palīdz bērniem un sagatavo viņus skolai - jautras spēles ļauj eksperimentēt un iepazīstināt ar rakstzīmēm, valodu un burtiem, tāpēc bērniem ir iespēja mācīties spēlējot.
Hama izdodas uzlabot bērnu fiziskās un garīgās prasmes tādā veidā, ka viņi nekad nedomā par to, ka patiesībā mācās, nevis tikai izklaidējas un spēlējas.
Filtrs
Pieaugošā kārtībā

Preces1 uz36 no77 kopā

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Pieaugošā kārtībā

Preces1 uz36 no77 kopā

  1. 1
  2. 2
  3. 3